×

Sprzedajemy już od 1990 roku

Jesteśmy obecni na rynku już prawie 30 lat a w internecie handlujemy od 2010 roku. Chęć ciągłego doskonalenia i wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom pozwoliło nam na ustabilizowaniu naszej pozycji w internetowej sprzedaży narzędzi i elektronarzędzi w Polsce.

Zaufało nam już tysiące klientów

Coraz wyższy poziom sprzedaży i zaufanie do naszej firmy skutkuje coraz większym odsetkiem zamówień realizowanych poza granicę naszego kraju.

Profesjonalna obsługa, fachowa wiedza i doradztwo w zakresie doboru sprzętu, pewność dostawy, oraz najwyższa jakość oferowanych narzędzi i elektronarzędzi - to wszystko wyróżnia naszą Firmę i nasz Dział Sprzedaży. Dzięki temu stale rośnie zaufanie do nas Klientów, którzy zadowoleni z poziomu obsługi, chętnie dokonują powtórnych zakupów i zostają stałymi klientami sklepu.

100% Oryginalne Produkty

Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe i pochodzą ze sprawdzonych źródeł od producentów lub autoryzowanych dostawców, co gwarantuje zawsze najwyższą jakość produktów, oraz pewny serwis posprzedażowy i gwarancyjny. U nas masz pewność, że zawsze otrzymasz towar, który zamówiłeś, zgodny z opisem technicznym i informacją handlową wiodących producentów, zaopiniowany przez naszych specjalistów.

Gwarantujemy zwrot towaru lub gotówki

Kupując u nas nie ryzykujesz. Możesz zawsze zwrócić lub wymienić towar w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki. Każdy zamówiony sprzęt otrzymasz z gwarancją i dowodem zakupu. Zaufaj profesjonalnemu partnerowi. Kupuj markowe produkty u sprawdzonego sprzedawcy. Dbaj o bezpieczeństwo swoich zakupów.

Łatwe i szybkie płatności

Przedpłata na konto - za zakupy możesz zapłacić przelewem tradycyjnym lub przez Internet

Gotówka przy odbiorze - możesz zapłacić przy odbiorze towaru i sprawdzić zgodność przesyłki z zamówieniem

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w dowolnej chwili je zablokować, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.