×

Przegubowe

FESTOOL Szlifierka... FESTOOL Szlifierka... 2
Produkt może być niedostępny, skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności
Zakres dostawy: Szlifierka przegubowa PLANEX LHS-E 225 Odkurzacz mobilny CTL 36 E AC-LHS Pasek z rzepem KV-215 (opakowanie 5 sztuk) Talerz szlifierski StickFix fi215 W torbie LHS-E 225
DEDRA DED7758 Szlifierka...
Ostatnie sztuki w magazynie
Szlifierka DED7758 jest nowoczesnym sprzętem pozwalającym na precyzyjną, efektywną i wygodną pracę. Przeznaczona jest do szlifowania powierzchni gipsowych. Posiada lekką konstrukcję, otwory w tarczy które powodują mniejsze osadzanie się pyłu na tarczy.
STANLEY SZLIFIERKA DO GIPSU... STANLEY SZLIFIERKA DO GIPSU... 2
Produkt może być niedostępny, skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności
999,00 zł
Szlifierka do gipsu żyrafa  Stanley FATMAX SFMEE500S-QS Przeznaczona do szlifowania tynków, gipsów, gładzi szpachlowych oraz prac wykończeniowych po montażu płyt GK.  Przydatna także przy pracach przygotowawczych m.in.: polegających na usuwaniu starych powierzchni malarskich.  Solidny silnik 750 W zapewnia wysoką wydajności szlifowania.
VANDER SZLIFIERKA DO...
Produkt może być niedostępny, skontaktuj się z nami w celu sprawdzenia dostępności
funkcja wysięgnika teleskopowego w zakresie 133-163 mm możliwość podłączenia urządzenia odsysającego – odkurzacza VOP700 z funkcją otrząsania pyłu  regulowana prędkość obrotowa  ruchoma głowica (360o) umożliwiająca szlifowanie pod dowolnym kątem  w zestawie wąż odsysający pył kompatybilny z odkurzaczem VOP700

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w dowolnej chwili je zablokować, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.